gyöngyösi atlétikai klub

LABDARÚGÓ SZAKOSZTÁLY

15.forduló Gödöllői SK 3 : 1 Gyöngyösi AK U9
14. forduló Ikarus BSE 2 : 1 Gyöngyösi AK U9
13.forduló UTE 4 : 1 Gyöngyösi AK U9
12. forduló Kiskunhalasi RFC 3 : 0 FC Hatvan
DVSC DLA 4 : 2 Szolnoki MÁV UP FC
Kelen SC 5 : 0 Gödöllői SK
Ikarus BSE 9 : 2 Budapest Honvéd FC
Dunakanyar RUFC 0 : 7 SC Hírös ÉP
Egri Sportcentrum SE 1 : 0 Gyöngyösi AK U9
UTE 4 : 4 Gloriett SE
FTC 2 : 5 Vasas KA
11. forduló Kiskunhalasi RFC 5 : 2 Budapest Honvéd FC
DVSC DLA 3 : 2 Gödöllői SK
FC Hatvan 0 : 3 Ikarus BSE
Szolnoki MÁV UP FC 1 : 1 Kelen SC
Dunakanyar RUFC 4 : 2 Gloriett SE
Egri Sportcentrum SE 2 : 2 FTC
UTE 1 : 3 SC Hírös ÉP
Gyöngyösi AK U9 1 : 3 Vasas KA
10. forduló DVSC DLA 7 : 2 Kelen SC
Kiskunhalasi RFC 1 : 3 Ikarus BSE
Szolnoki MÁV UP FC 1 : 1 Gödöllői SK
FC Hatvan 0 : 3 Budapest Honvéd FC
Dunakanyar RUFC 2 : 3 UTE
Egri Sportcentrum SE 2 : 3 Vasas KA
SC Hírös ÉP 5 : 3 Gloriett SE
Gyöngyösi AK U9 1 : 1 FTC
9. forduló SC Hírös ÉP 3 : 4 Gödöllői SK
UTE 7 : 2 Kiskunhalasi RFC
Ikarus BSE 6 : 2 Kelen SC
Budapest Honvéd FC 5 : 4 Vasas KA
FTC 1 : 10 Szolnoki MÁV UP FC
Gloriett SE 2 : 4 Gyöngyösi AK U9
Egri Sportcentrum SE 2 : 1 Dunakanyar RUFC
FC Hatvan 2 : 8 DVSC DLA
8. forduló UTE 9 : 2 FTC
Gloriett SE 2 : 6 DVSC DLA
FC Hatvan 0 : 3 Gyöngyösi AK U9
Szolnoki MÁV UP FC 5 : 2 Kiskunhalasi RFC
SC Hírös ÉP 5 : 4 Vasas KA
Egri Sportcentrum SE 2 : 1 Ikarus BSE
Gödöllői SK 5 : 1 Budapest Honvéd FC
Dunakanyar RUFC 1 : 1 Kelen SC
7. forduló UTE 5 : 1 Szolnoki MÁV UP FC
Gloriett SE 6 : 0 FC Hatvan
FTC 3 : 5 Kiskunhalasi RFC
DVSC DLA 3 : 3 Gyöngyösi AK U9
Egri Sportcentrum SE 3 : 1 Kelen SC
SC Hírös ÉP 6 : 1 Budapest Honvéd FC
Ikarus BSE 5 : 2 Dunakanyar RUFC
Gödöllői SK 3 : 2 Vasas KA
6. forduló Szolnoki MÁV UP FC 1 : 5 Gyöngyösi AK U9
Kiskunhalasi RFC 2 : 2 Gödöllői SK
Budapest Honvéd FC 0 : 5 Dunakanyar RUFC
Gloriett SE 3 : 0 Egri Sportcentrum SE
SC Hírös ÉP 1 : 1 DVSC DLA
Kelen SC 3 : 9 Vasas KA
FTC 5 : 2 Ikarus BSE
UTE 8 : 1 FC Hatvan
5. forduló Kiskunhalasi RFC 1 : 2 Gloriett SE
Szolnoki MÁV UP FC 2 : 4 Budapest Honvéd FC
Gödöllői SK 3 : 0 Egri Sportcentrum SE
Gyöngyösi AK U9 1 : 2 Dunakanyar RUFC
Kelen SC 2 : 2 UTE
SC Hírös ÉP 3 : 1 FTC
Vasas KA 2 : 1 FC Hatvan
DVSC DLA 4 : 1 Ikarus BSE
4. forduló Szolnoki MÁV UP FC 4 : 5 Dunakanyar RUFC
Kiskunhalasi RFC 3 : 0 Egri Sportcentrum SE
Gyöngyösi AK U9 6 : 0 Budapest Honvéd FC
Gödöllői SK 4 : 3 Gloriett SE
SC Hírös ÉP 6 : 2 Ikarus BSE
Kelen SC 7 : 4 FC Hatvan
Vasas KA 2 : 1 UTE
DVSC DLA 3 : 1 FTC
3. forduló Ikarus BSE 0 : 2 Szolnoki MÁV UP FC
Egri Sportcentrum SE 0 : 2 UTE
Vasas KA 0 : 6 Gloriett SE
DVSC DLA 8 : 1 Budapest Honvéd FC
Gyöngyösi AK U9 1 : 5 Kelen SC
Gödöllői SK 5 : 2 FTC
SC Hírös ÉP 7 : 2 Kiskunhalasi RFC
Dunakanyar RUFC 8 : 2 FC Hatvan
2. forduló Egri Sportcentrum SE 5 : 0 Budapest Honvéd FC
Ikarus BSE 4 : 3 Gloriett SE
DVSC DLA 2 : 1 UTE
Vasas KA 4 : 2 Szolnoki MÁV UP FC
Gyöngyösi AK U9 1 : 3 SC Hírös ÉP
Dunakanyar RUFC 2 : 3 FTC
Kelen SC 4 : 1 Kiskunhalasi RFC
Gödöllői SK 8 : 0 FC Hatvan
1. forduló Ikarus BSE 6 : 1 Vasas KA
Egri Sportcentrum SE 1 : 4 DVSC DLA
Szolnoki MÁV UP FC 3 : 4 Gloriett SE
UTE 9 : 3 Budapest Honvéd FC
Gyöngyösi AK U9 1 : 2 Kiskunhalasi RFC
Gödöllői SK 4 : 1 Dunakanyar RUFC
SC Hírös ÉP 5 : 2 Kelen SC
FTC 9 : 1 FC Hatvan

Aktuális eredmények U9

Következő forduló U9