Gyöngyösi Atlétikai Klub

Labdarúgó Szakosztály

15. forduló FTC 3 : 1 Budapest Honvéd FC
Gödöllői SK 4 : 0 Gyöngyösi AK U8
SC Hírös ÉP 8 : 0 Egri Sportcentrum SE
Vasas KA 2 : 5 Kiskunhalasi RFC
DVSC DLA 8 : 4 Dunakanyar RUFC
FC Hatvan 3 : 4 Szolnoki MÁV UP FC
Gloriett SE 4 : 2 Kelen SC
UTE 3 : 0 Ikarus BSE
14. forduló Kelen SC 4 : 4 FTC
Ikarus BSE 4 : 1 Gyöngyösi AK U8
SC Hírös ÉP 3 : 2 Szolnoki MÁV UP FC
Vasas KA 1 : 9 Dunakanyar RUFC
FC Hatvan 2 : 3 Egri Sportcentrum SE
DVSC DLA 4 : 3 Kiskunhalasi RFC
Gloriett SE 1 : 1 Budapest Honvéd FC
UTE 7 : 0 Gödöllői SK
13. forduló Kelen SC 4 : 6 Budapest Honvéd FC
Ikarus BSE 4 : 2 Gödöllői SK
Vasas KA 4 : 14 DVSC DLA
SC Hírös ÉP 8 : 1 FC Hatvan
Dunakanyar RUFC 4 : 2 Kiskunhalasi RFC
Szolnoki MÁV UP FC 6 : 0 Egri Sportcentrum SE
Gloriett SE 5 : 3 FTC
UTE 4 : 0 Gyöngyösi AK U8
12. forduló UTE 4 : 5 Gloriett SE
FTC 2 : 1 Vasas KA
Kiskunhalasi RFC 3 : 0 FC Hatvan
DVSC DLA 0 : 3 Szolnoki MÁV UP FC
Ikarus BSE 1 : 3 Budapest Honvéd FC
Kelen SC 0 : 1 Gödöllői SK
Dunakanyar RUFC 3 : 3 SC Hírös ÉP
Egri Sportcentrum SE 7 : 1 Gyöngyösi AK U8
11. forduló Gyöngyösi AK U8 3 : 7 Vasas KA
UTE 2 : 1 SC Hírös ÉP
DVSC DLA 4 : 2 Gödöllői SK
Kiskunhalasi RFC 4 : 0 Budapest Honvéd FC
Szolnoki MÁV UP FC 6 : 2 Kelen SC
FC Hatvan 0 : 3 Ikarus BSE
Dunakanyar RUFC 1 : 4 Gloriett SE
Egri Sportcentrum SE 2 : 2 FTC
10. forduló SC Hírös ÉP 5 : 1 Gloriett SE
Gyöngyösi AK U8 0 : 7 FTC
Kiskunhalasi RFC 4 : 2 Ikarus BSE
DVSC DLA 7 : 1 Kelen SC
FC Hatvan 0 : 3 Budapest Honvéd FC
Szolnoki MÁV UP FC 1 : 4 Gödöllői SK
Dunakanyar RUFC 4 : 3 UTE
Egri Sportcentrum SE 6 : 4 Vasas KA
9. forduló FC Hatvan 2 : 8 DVSC DLA
UTE 2 : 2 Kiskunhalasi RFC
SC Hírös ÉP 3 : 1 Gödöllői SK
FTC 5 : 4 Szolnoki MÁV UP FC
Budapest Honvéd FC 6 : 1 Vasas KA
Ikarus BSE 2 : 4 Kelen SC
Egri Sportcentrum SE 4 : 1 Dunakanyar RUFC
Gloriett SE 3 : 1 Gyöngyösi AK U8
8. forduló UTE 2 : 1 FTC
Gloriett SE 1 : 5 DVSC DLA
Szolnoki MÁV UP FC 6 : 5 Kiskunhalasi RFC
FC Hatvan 5 : 5 Gyöngyösi AK U8
Egri Sportcentrum SE 4 : 2 Ikarus BSE
SC Hírös ÉP 8 : 1 Vasas KA
Dunakanyar RUFC 3 : 0 Kelen SC
Gödöllői SK 3 : 1 Budapest Honvéd FC
7. forduló Gloriett SE 4 : 2 FC Hatvan
UTE 6 : 2 Szolnoki MÁV UP FC
DVSC DLA 3 : 1 Gyöngyösi AK U8
FTC 2 : 2 Kiskunhalasi RFC
SC Hírös ÉP 4 : 0 Budapest Honvéd FC
Egri Sportcentrum SE 4 : 2 Kelen SC
Ikarus BSE 3 : 5 Dunakanyar RUFC
Gödöllői SK 6 : 2 Vasas KA
6.. forduló Kiskunhalasi RFC 3 : 1 Gödöllői SK
Szolnoki MÁV UP FC 12 : 1 Gyöngyösi AK U8
Gloriett SE 3 : 0 Egri Sportcentrum SE
Budapest Honvéd FC 1 : 7 Dunakanyar RUFC
Kelen SC 3 : 1 Vasas KA
SC Hírös ÉP 1 : 1 DVSC DLA
UTE 4 : 0 FC Hatvan
FTC 6 : 0 Ikarus BSE
5. forduló Szolnoki MÁV UP FC 4 : 3 Budapest Honvéd FC
Kiskunhalasi RFC 3 : 1 Gloriett SE
Gyöngyösi AK U8 0 : 6 Dunakanyar RUFC
Gödöllői SK 3 : 0 Egri Sportcentrum SE
Kelen SC 0 : 2 UTE
SC Hírös ÉP 0 : 8 FTC
Vasas KA 4 : 5 FC Hatvan
DVSC DLA 4 : 1 Ikarus BSE
4. forduló Kiskunhalasi RFC 3 : 0 Egri Sportcentrum SE
Szolnoki MÁV UP FC 4 : 5 Dunakanyar RUFC
Gödöllői SK 5 : 4 Gloriett SE
Gyöngyösi AK U8 2 : 3 Budapest Honvéd FC
Kelen SC 4 : 3 FC Hatvan
SC Hírös ÉP 2 : 1 Ikarus BSE
Vasas KA 0 : 6 UTE
DVSC DLA 3 : 1 FTC
3. forduló Egri Sportcentrum SE 1 : 5 UTE
Ikarus BSE 1 : 9 Szolnoki MÁV UP FC
DVSC DLA 5 : 0 Budapest Honvéd FC
Vasas KA 2 : 5 Gloriett SE
Gyöngyösi AK U8 2 : 3 Kelen SC
Gödöllői SK 2 : 2 FTC
SC Hírös ÉP 3 : 1 Kiskunhalasi RFC
Dunakanyar RUFC 2 : 6 FC Hatvan
2. forduló Ikarus BSE 0 : 3 Gloriett SE
Egri Sportcentrum SE 6 : 4 Budapest Honvéd FC
Vasas KA 3 : 9 Szolnoki MÁV UP FC
DVSC DLA 2 : 1 UTE
Gyöngyösi AK U8 0 : 8 SC Hírös ÉP
Gödöllői SK 3 : 2 FC Hatvan
Kelen SC 0 : 5 Kiskunhalasi RFC
Dunakanyar RUFC 0 : 7 FTC
1. forduló Egri Sportcentrum SE 3 : 5 DVSC DLA
Ikarus BSE 2 : 6 Vasas KA
Szolnoki MÁV UP FC 2 : 1 Gloriett SE
UTE 8 : 0 Budapest Honvéd FC
Gyöngyösi AK U8 1 : 5 Kiskunhalasi RFC
Gödöllői SK 2 : 0 Dunakanyar RUFC
SC Hírös ÉP 5 : 3 Kelen SC
FTC 14 : 0 FC Hatvan

Aktuális eredmények U8 Rájátszás

Következő forduló U8