gyöngyösi atlétikai klub

LABDARÚGÓ SZAKOSZTÁLY

Utánpótlás csapataink a téli szezonban részt vettek az MLSZ Heves Megyei Igazgatóságának szervezésében lebonyolított futsal bajnokságban.

Az Alapszakaszt mindhárom korosztályban (U15, U13, U11) sikeresen vették csapataink.

Az U15 csoportelső lett, az U13 és U11-es csapat  csoportmásodikként jutott a négyes döntőbe.

Az egy évvel fiatalabb játékosaink ( U10 és U12) is szép eredményeket értek el. Ők jövőre már a saját korosztályukban versenyezhetnek. Ebben a szezonban a tapasztalatszerzés és a téli versenyeztetés volt a cél.
Az U10-es csapat csoportharmadikként zárta az alapszakaszt, míg az U12-es negyedik lett csoportjában.

A négyes dőntő nagy izgalmakat hozott.
Az U11-ben az elődöntőben a városi rivális Energia SC csapatát sikerült 3-1 arányban legyőzni.

A döntőben az egri csapat bizonyult jobbnak, így az első futsal szezonban a tapasztalatok mellett a srácok egy ezüstéremmel is gazdagabbak lettek!

Edző: Benedek Szabolcs

Az U13-as csapat az elődöntőben az utolsó másodpercekben kapott góllal maradt csak alul az egri Plútó SE csapatával szemben, így a bronzéremért a jászberényi Tehetség SE csapata ellen küzdhetett és nagyarányú győzelemmel meg is szerezte azt, melyet végül nem kaphatott meg a mérkőzés napján, mert az Energia Sc csapatának mérkőzését "óvás" alatt játszották. Utólagos információk szerint valószínűleg a pályán elért eredményeket fogják jóváhagyni, így a csapat a III. helyen végzett a Bajnokságban.

Edző: Molnár Zoltán

Az U15-ös csapat szintén a III. helyen végzett.
Az elődöntőben 4-2 arányban maradt alul az Energia SC csapatával szemben. Kár, hogy az első félidőt átaludták a játékosok (0-3), mert a második félidei teljesítményükkel meglepték a riválisukat.
A bronzéremet az U15-ös csapat is nagyarányú győzelmmel szerezte meg. GYAK - Bodon Péter FC 6-1