BAJNOKCSAPAT
Heves Megyei I. osztály 2016/17
MLSZ II. oszt. Közép_Kelet 2016/2017
Pest megyei I. osztály Keleti-csoport Bajnokcsapata 2016/2017
- Kezdjük az elején! Rögtön a 7. percben volt egy gyanús szituáció, amikor a tizenhatos vonalának környékén lerántottak, a bíró tovább engedte. Te hogy érezted?

Laurinyecz Ákos: Többször van olyan a mérkőzéseken, - főleg az én posztomon - hogy rángatjuk egymást. Sokszor a bírói felfogás dönt. Szerintem hazai pályán azt meg lehetett volna adni.
- Egyébként belül történt ez?
Laurinyecz Ákos: Szerintem belül volt.
- Lehet, hogy ezért nem fújta le?
Laurinyecz Ákos: Lehet…
- Kivűlről azt lehetett látni, hogy nincs olyan nagy különbség a csapatok között. Te hogy érezted belülről?
Laurinyecz Ákos:Igen voltak ilyen periódusok, nagyjából a mérkőzés 70-75 százalékában teljesen partiban voltunk, de azért az első félidő második felében kijött, hogy miért ők az elsők a tabellán. Több hibát elkövettünk, amikből gólt kaptunk, ők viszont nem követtek el olyan hibákat, amiből nekünk egyértelmű gólhelyzetünk lett volna. Ott 20 perc alatt gyakorlatilag el is dőlt a mérkőzés.
- A második félidőben visszavettek, vagy mi nem hagytuk őket játszani?
Laurinyecz Ákos: Nyilván 3-0-ás vezetésnél egy csapat megnyugszik, kicsit leül, de egyébként valószínűleg senki nem mondta nekik, hogy ne futballozzanak… Akkor megint partiban voltunk, nekünk ugye jönni kellett, ők meg persze nyugodtabbak voltak.
- Mindenesetre gratulálok a gólodhoz! Hajrá GYAK!