Heves Megyei I. osztály 2016/17
MLSZ II. oszt. Közép_Kelet 2016/2017
Pest megyei I. osztály Keleti-csoport Bajnokcsapata 2016/2017
 - Nehezen indult a meccs. Mi volt a gond?

Tatár Roland: Az első félidőben több volt a pontatlanság, kicsit talán siettettük is a játékot, de leginkább a szilveszteri viccműsorokba illő kapott gól nyomta rá a bélyegét a minőségre...

- A második félidőben aztán bedaráltátok az ellenfelet.

Gergely Péter: Igen, úgy gondolom, hogy erőben egyértelműen föléjük tudtunk nőni.

Tatár Roland: Pedig a csapat erejét, erőnlétét sokan kritizálják, de egy hét alatt kétszer tudtunk felállni és megfordítani a mérkőzést vesztett helyzetből.

- Miért indult számunkra olyan nehezen a meccs?

Gergely Péter: Kellett egy 20-30 perc mire alkalmazkodtunk a körülményekhez, ami nem volt egyszerű…

- Roland, nagyon bólogatsz…

Tatár Roland: Igen, bár nem szeretném egy klub pályáját sem leszólni, de azért a 15-20 cm-es mélyedéseket nem lehet csak a hosszas esőzésekre fogni. Az öltözőben a meleg víz hiányát pedig pláne nem.

Gergely Péter: Nálunk sincsenek Old Trafford körülmények, de minket állandóan kritizálnak, hogy miért nincs ez, miért nincs az… Miket mondhatnak itt?