Pest megyei I. osztály Keleti-csoport Bajnokcsapata 2016/2017

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa a Champion Alapítványt!
Adószám: 18575682-1-10
Nyilvántartási szám: 10-01-0000449

Elkészültek a jegyek ! Elővételben megvásárolható hétköznap 9-12 és 13-18 óráig a GYAK Egri út 23. szám alatti irodájában!!
- Kezdjük az elején! Rögtön a 7. percben volt egy gyanús szituáció, amikor a tizenhatos vonalának környékén lerántottak, a bíró tovább engedte. Te hogy érezted?

Laurinyecz Ákos: Többször van olyan a mérkőzéseken, - főleg az én posztomon - hogy rángatjuk egymást. Sokszor a bírói felfogás dönt. Szerintem hazai pályán azt meg lehetett volna adni.
HORVÁTH DÁVID, a Monor SE vezetőedzője
- Az eredmény alapján egyértelmű győzelmet arattak, de a játék is ezt mutatta?
Horváth Dávid: Nem lebecsülve az ellenfelet, de tabellán elfoglalt helyünk, és a két csapat céljai közötti különbség alapján ez egy kötelező győzelem volt számunkra. Külön készültünk a Gyöngyös játékából, és úgy érzem sikerült kihúznunk a játékuk méregfogát. Az első félidő kifejezetten jól sikerült, három gólos előnyre tettünk szert. A második félidőben az előnyünk birtokában csökkent a koncentrációnk, ami nem nagyon tetszett…