Pest megyei I. osztály Keleti-csoport Bajnokcsapata 2016/2017

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa a Champion Alapítványt!
Adószám: 18575682-1-10
Nyilvántartási szám: 10-01-0000449

A Gyöngyösi AK vezetőiből és edzőiből álló csapata az Èvindìtò Pest Megyei Futballszakmai Nap labdarùgò tornán a 32 résztvevő csapatbòl az előkelő 6. helyen végzett.

Edzői nyilatkozatok:
Erik van der Meer a Honvéd vezetőedzője:

Hogyan látta a mérkőzést?

Erik van der Meer: Látható, hogy az első és a harmad osztály között a különbség nagyon nagy. Az időjárási körülmények nagyon rosszak voltak, nagyon hideg volt. Profi munkát végeztünk azzal, hogy nyertünk 4-0-ra, nem lehet hiányérzetünk, elégedett vagyok a győzelemmel.
Elkészültek a jegyek ! Elővételben megvásárolható hétköznap 9-12 és 13-18 óráig a GYAK Egri út 23. szám alatti irodájában!!
- Kezdjük az elején! Rögtön a 7. percben volt egy gyanús szituáció, amikor a tizenhatos vonalának környékén lerántottak, a bíró tovább engedte. Te hogy érezted?

Laurinyecz Ákos: Többször van olyan a mérkőzéseken, - főleg az én posztomon - hogy rángatjuk egymást. Sokszor a bírói felfogás dönt. Szerintem hazai pályán azt meg lehetett volna adni.